Nevíte kam na dovolenou v ČR? Zkuste Kam na Silvestra? nebo chaty a chalupy k pronájmu, e Penziony CZ. PSČ pro Česko hledejte na PSČ měst a obcí.

Seznam PSČ a pošt pro okresní město ČadcaRozcestník pro slovenská poštovní směrovací čísla (PSČ) pro okres Čadca (Žilinský kraj). Pokračujte výběrem obce:

Blažková Čierne Dlhá nad Kysucou Dunajov Klokočov Klokočov - Hlavice Klokočov - Hrubý Buk Klokočov - Javorová Klokočov - Klin Klokočov - Kornica Klokočov - Riečky Klokočov - Rybárie Klokočov - Vrchpredmier Klubina Korňa Korňa - Nižná Korňa Korňa - Vyšná Korňa Krásno nad Kysucou Krásno nad Kysucou - Blažkov Krásno nad Kysucou - Kalinov Krásno nad Kysucou - Zákysučie Makov Makov - Čierne Makov - Kopanice Makov - Potok Makov - Trojačka Nová Bystrica Nová Bystrica - Harvelka Nová Bystrica - Riečnica Nová Bystrica - Vychylovka Olešná Oščadnica Podvysoká Radôstka Raková Skalité Stará Bystrica Stará Bystrica - Lány Svrčinovec Turzovka Turzovka - Hlinené Turzovka - Predmier Turzovka - Turkov Turzovka - Vyšný Koniec Turzovka - Závodie Vysoká nad Kysucou Vysoká nad Kysucou - Jedľovník Vysoká nad Kysucou - Nižný Kelčov Vysoká nad Kysucou - Semeteš Vysoká nad Kysucou - Vrchrieka Vysoká nad Kysucou - Vyšný Kelčov Vysoká nad Kysucou - Zátoka Vysoká nad Kysucou - Zlámaná Zákopčie Zákopčie - U Holých Zákopčie - U Kľukov Zákopčie - U Kordišov Zákopčie - U Polievkov Zákopčie - U Rulcov Zborov nad Bystricou

Výpis dostupných trojčíslí PSČ pro okres Čadca

023