Nevíte kam na dovolenou v ČR? Zkuste Kam na Silvestra? nebo chaty a chalupy k pronájmu, e Penziony CZ. PSČ pro Česko hledejte na PSČ měst a obcí.

Seznam PSČ a pošt pro okresní město Považská BystricaRozcestník pro slovenská poštovní směrovací čísla (PSČ) pro okres Považská Bystrica (Trenčiansky kraj). Pokračujte výběrem obce:

Bodiná Brvnište Čelkova Lehota Dolná Mariková Dolná Mariková - Besné Dolná Mariková - Hadoše Dolná Mariková - Kátlina Dolný Lieskov Dolný Lieskov - Tŕstie Domaniža Domaniža - Kardošova Vieska Ďurďové Hatné Horná Mariková Horná Mariková - Belejov Horná Mariková - Hlboké Horná Mariková - Modlatín Horná Mariková - Pagaňov Horná Mariková - Ráztoka Horná Mariková - Rovné Horná Mariková - Stolečné Horná Mariková - Udička Horná Mariková - Vlkov Horná Mariková - Žrnové Horný Lieskov Jasenica Klieština Kostolec Lieskov - Dolný Lieskov Lieskov - Horný Lieskov Lieskov - Podskalie Lieskov - Tŕstie Malé Lednice Papradno Papradno - Podjavorník Plevník-Drienové Počarová Podskalie Prečín Prečín - Zemianska Závada Pružina Pružina - Briestenné Sádočné Slopná Stupné Sverepec Udiča Udiča - Prosné Udiča - Upohlav Vrchteplá Záskalie

Výpis dostupných trojčíslí PSČ pro okres Považská Bystrica

017   018