Nevíte kam na dovolenou v ČR? Zkuste Kam na Silvestra? nebo chaty a chalupy k pronájmu, e Penziony CZ. PSČ pro Česko hledejte na PSČ měst a obcí.

Seznam PSČ a pošt pro okresní město Bánovce nad BebravouRozcestník pro slovenská poštovní směrovací čísla (PSČ) pro okres Bánovce nad Bebravou (Trenčiansky kraj). Pokračujte výběrem obce:

Bánovce nad Bebravou - Biskupice Bánovce nad Bebravou - Horné Ozorovce Borčany Brezolupy Chudá Lehota Čierna Lehota Cimenná Dežerice Dežerice - Vlčkovo Dolné Naštice Dubnička Dvorec Haláčovce Horné Naštice Krásna Ves Kšinná Kšinná - Rakovec Kšinná - Závada pod Čiernym vrchom Libichava Ľutov Malá Hradná Malá Hradná - Kochnáč Malé Hoste Miezgovce Nedašovce Omastiná Otrhánky Pečeňany Pochabany Podlužany Pravotice Prusy Ruskovce Rybany Šípkov Šišov Slatina nad Bebravou Slatinka nad Bebravou Timoradza Trebichava Uhrovec Uhrovec - Látkovce Uhrovské Podhradie Veľké Chlievany Veľké Držkovce Veľké Držkovce - Čuklasovce Veľké Držkovce - Dolné Držkovce Veľké Držkovce - Horné Držkovce Veľké Hoste Vysočany Žitná-Radiša Zlatníky

Výpis dostupných trojčíslí PSČ pro okres Bánovce nad Bebravou

956   957