Nevíte kam na dovolenou v ČR? Zkuste Kam na Silvestra? nebo chaty a chalupy k pronájmu, e Penziony CZ. PSČ pro Česko hledejte na PSČ měst a obcí.

Seznam PSČ a pošt pro okresní město PopradRozcestník pro slovenská poštovní směrovací čísla (PSČ) pro okres Poprad (Prešovský kraj). Pokračujte výběrem obce:

Batizovce Gánovce Gánovce - Filice Gerlachov Hôrka Hôrka - Kišovce Hôrka - Ondrej Hôrka - Primovce Hozelec Hozelec - Úsvit Hranovnica Jánovce Jánovce - Machalovce Javorina Kravany Liptovská Teplička Lučivná Lučivná - Lopušná Dolina Mengusovce Mlynica Nová Lesná Podspády Spišská Teplica Spišské Bystré Spišský Štiavnik Štôla Štrba - Tatranská Štrba Šuňava Šuňava - Nižná Šuňava Svit Tatranská Javorina Veľký Slavkov Vernár Vikartovce Vydrník Vysoké Tatry Vysoké Tatry - Dolný Smokovec Vysoké Tatry - Horný Smokovec Vysoké Tatry - Kežmarské Žľaby Vysoké Tatry - Nová Polianka Vysoké Tatry - Nový Smokovec Vysoké Tatry - Starý Smokovec Vysoké Tatry - Štrbské Pleso Vysoké Tatry - Tatranská Kotlina Vysoké Tatry - Tatranská Lesná Vysoké Tatry - Tatranská Lomnica Vysoké Tatry - Tatranská Polianka Vysoké Tatry - Tatranské Matliare Vysoké Tatry - Tatranské Zruby Vysoké Tatry - Vyšné Hágy Ždiar

Výpis dostupných trojčíslí PSČ pro okres Poprad

058   059   062