Nevíte kam na dovolenou v ČR? Zkuste Kam na Silvestra? nebo chaty a chalupy k pronájmu, e Penziony CZ. PSČ pro Česko hledejte na PSČ měst a obcí.

Seznam PSČ a pošt pro okresní město BreznoRozcestník pro slovenská poštovní směrovací čísla (PSČ) pro okres Brezno (Banskobystrický kraj). Pokračujte výběrem obce:

Bacúch Beňuš Beňuš - Filipovo Beňuš - Gašparovo Beňuš - Pôbišovo Biele Vody Braväcovo Braväcovo - Podholie Brezno - Bujakovo Bystrá Čierny Balog Čierny Balog - Dobroč Čierny Balog - Fajtov Čierny Balog - Jánošovka Čierny Balog - Komov Čierny Balog - Krám Čierny Balog - Pusté Čierny Balog - Vydrovo Dolná Lehota Drábsko Drábsko - Kysuca Heľpa Horná Lehota Horná Lehota - Bruchačka Hronec Jarabá Jasenie Lom nad Rimavicou Lom nad Rimavicou - Javorina Medveďovo Michalová Mýto pod Ďumbierom Nemecká Nemecká - Dubová Nemecká - Zámostie Osrblie Podbrezová Podbrezová - Chvatimech Podbrezová - Lopej Podbrezová - Skalica Podbrezová - Vajsková Pohorelá Pohorelá - Pohorelská Maša Pohronská Polhora Polomka Polomka - Hámor Predajná Ráztoka Sihla Šumiac Šumiac - Červená Skala Telgárt Vaľkovňa Vaľkovňa - Nová Maša Vaľkovňa - Švábolka Vaľkovňa - Zlatno Vrchslatina Závadka nad Hronom

Výpis dostupných trojčíslí PSČ pro okres Brezno

976   977