Nevíte kam na dovolenou v ČR? Zkuste Kam na Silvestra? nebo chaty a chalupy k pronájmu, e Penziony CZ. PSČ pro Česko hledejte na PSČ měst a obcí.

Seznam PSČ a pošt pro okresní město Banská BystricaRozcestník pro slovenská poštovní směrovací čísla (PSČ) pro okres Banská Bystrica (Banskobystrický kraj). Pokračujte výběrem obce:

Badín Baláže Brusno Brusno - kúpele Brusno - Ondrej nad Hronom Čerín - Čačín Dolná Mičiná Dolný Harmanec Donovaly Dúbravica Harmanec Hiadeľ Horná Mičiná Horné Pršany Hrochoť Hronsek Kordíky Králiky Kynceľová Ľubietová Lučatín Malachov Medzibrod Môlča Môlča - Dolná Môlča Môlča - Horná Môlča Môlča - Prostredná Môlča Moštenica Motyčky Motyčky - Jergaly Motyčky - Štubne Nemce Oravce Podkonice Pohronský Bukovec Polkanová (č.d.1,2,3) Polkanová (ostatné čísla) Poniky Poniky - Ponická Huta Poniky - Ponická Lehôtka Povrazník Priechod Riečka, ostatné ulice Riečka, ulica Nevoľné Sebedín-Bečov Selce Slovenská Ľupča Špania Dolina Staré Hory Staré Hory - Dolný Jelenec Staré Hory - Horný Jelenec Staré Hory - Valentová Štiavnička Strelníky Tajov Tajov - Jabriková Turecká Vlkanová

Výpis dostupných trojčíslí PSČ pro okres Banská Bystrica

974   976